Vedení Lovosic se pustilo do boje s nevzhlednými reklamními výlepovými plochami, které jsou podle radnice v ulicích nelegálně a měly být již dávno odstraněny. Město před ně postavilo neprůhledné plachty, aby je zakrylo, a jednu už dokonce nechalo úplně odstranit. Další budou zřejmě brzy následovat.