Českou mistryní v časovce je potřetí za sebou Julia Kopecký. Jedenadvacetiletá cyklistka splnila na společném šampionátu se Slovenskem v Uničově roli hlavní domácí favoritky a vyhrála před Eliškou Kvasničkovou a Adélou Koclířovou.